Siltās Grīdas – Heat Plus

Infrasarkanās siltās grīdas – HEAT PLUS – nākotnes tehnoloģija jau šodien

Siltās grīdas Heat Plus darbības princips:

1. Eksplotācijas izdevīgums.

Zem viena kvadrātmetra grīdas seguma atrodas nepārtraukts karbona segums, patērētā jauda uz vienu kvadrātmetru ir vienāda ar kabeļu sistēmām, t.i. 0,16-0,21 kilovatstundām (kabeļu sistēmās zem viena kvadrātmetra grīdas seguma ir maksimums 10 m kabeļa attālumā 10-15cm) Rezultātā visas platības sildīšana notiek daudz ātrāk un termoregulātors ātrāk atslēdz visas sistēmas elektro patēriņu.

 

2. Universāla sistēma.

Infrasarkanā siltā grīda var tikt izmantota visu veidu segumu uzsildīšanai: lamināts, flīzes, parkets, paklājs, linolejs.

3. Viegla montāža.

Infrasarkanās siltās grīdas montāža ir vienkārša, aizņem maz laika un to spēj īstenot katrs saimnieks. Lielākoties tā ir sausa montāža un nav nepieciešams izlīdzinošā betona masa.

4. Maksimālais lietderības koeficients

-Karbons, ko izmanto kā siltuma avotu, pieslēģšanas laikā pie 220V izdala vairāk siltuma enerģijas, nekā to spēj citi materiāli, kurus izmanto kabeļu sistēmās, ar to pašu elektrības patēriņu.

-Nav nepieciešams siltināt betona masu (jo tā nav paredzēta). Siltā infrasarkanā grīda uzreiz siltina grīdas segumu (laminātu, linoleju, paklāju, klik parketu), vai arī 1-1.5cm flīžu līmes slāni flīzēm.

5. Ietekme uz veselību.

Siltā infrasarkanā grīda labvēlīgi ietekmē veselību. Ir jau vairāk nekā 30 slimības kuras šodien ārstē ar garo infrasarkano staru palīdzību. Vēlamies atgādināt, ka 90%  infrasarkanās grīdas izstarojums sastāv no viļņiem ar garo infrasarkano sektru.

6. Elastība.

Ar infrasarkanās siltās grīdas palīdzību ir iespējams apsildīt jebkuras horizontālas, vertikālas, slīpas, apaļas un reljefa virsmas.

 

7. Mobilitāte.

Ja jūs vēlaties, ir iespējams iegādāties mobīlo siltās grīdas komplektu, lai sildītu guļamvietu, darbavietu,  krēslu, siltumnīcu, dārzu vai mājdzīvnieka mājvietu.  Infrasarkanās siltās grīdas iegāde apkures sistēmas avārijas gadījumā arī būs labs variants.

 

8. Drošība un izturība pret mehāniskiem bojājumiem.

Mehāniska bojājuma gadījumā plēve pārstāj darboties tikai bojājuma vietā, pārējā plēves daļa darbojas parastajā režīmā. Plēvi neietekmē korozija, bet polimēra sadalīšanās laiks daudzas reizes pārsniedz reizes pārsniedz ēku eksplotācijas termiņu.